Design a site like this with WordPress.com
Get started

Login, membership and SMS verification plugin for WordPress and WooCommerce

افزونه دیجیتس یک افزونه حرفه ای برای عضویت و ورود کاربر از طریق پیامک،به سایت ها است.

بسیار پیش آمده که وارد سایتی شدید که محتوای خوب و با کیفیت دارد، خدمات ویژه ای به کاربر ارائه می دهد و متناسب با سلیقه و نیاز کاربر ساخته شده و کاربر مایل است هر وقت که می خواهد به این سایت دسترسی داشته باشد و از مطالب آن استفاده کند، اما همین که می خواهد عضو ثابت سایت شود با فرم های پیچیده و وقت گیری مواجه می شود که عضویت در سایت را برایش بسیار مشکل می کند و کاربر از ثبت نام در این سایت ها منصرف می شود و به سراغ سایت دیگری می رود که فرایند عضویت ساده تری داشته باشد.

این جاست که افزونه دیجیتس به کمک می آید و کاربر می تواند خیلی ساده با استفاده از یک کد یک بار مصرف که از طریق پیامک ارسال می شود و بدون پر کردن فرم های وقتگیر به عضویت سایت مورد نظر خود در آید.اگر در فضای مجازی صاحب یک سایت هستید و یا قصد راه اندازی وبلاگ یا وبسایتی را دارید،می دانید که اصلی ترین نیاز این روزهای وبسایت ها جذب کاربر با سرعت هر چه بیشتر و تعامل بهتر با اوست و عضو شدن ساده کاربر، حیاتی ترین بخش وبسایت شماست . افزونه دیجیتس با حذف فرم های طولانی عملیات ثبت نام، امکان ارتباط سریع تر و راحت تر با کاربر را فراهم کرده است.

از شر ورود با ایمیل خلاص بشیدبا استفاده از افزونه دیجیتس نیاز به وارد کردن ایمیل برای عضویت در سایت نیست و فقط وارد کردن شماره موبایل کاربر کافی است.افزونه دیجیتس، نه تنها فرایند ورود و عضویت کاربر را با ارسال یک رمز عبور یک بار مصرف آسان تر کرده، بلکه کاربران با وارد کردن شماره موبایل خود تایید هویت هم می شوند و احراز هویت با شماره موبایل باعث می شود نتوانند مانند ایمیل با اطلاعات شخصی غلط و شماره تماس غیر واقعی ثبت نام کنند و عضو سایت شوند و نگرانی بابت تایید هویت کاربر برطرف خواهد شد.

اگر سایت شما یک سایت فروشگاهی است که محصولاتی را در آن به فروش می رسانید و کاربران می توانند خرید اینترنتی انجام دهند، افزونه دیجیتس امنیت سایت شما را بالاتر می برد. امروزه کسب وکارهای مجازی و فروش از طریق وبسایت های آنلاین گسترش زیادی پیدا کرده است و همه مردم می توانند خیلی راحت به این وبسایت ها دسترسی داشته باشند.در نتیجه احتمال کلاهبرداری و سرقت و استفاده از کارت های بانکی که مالک آن شخص دیگری است افزایش می یابد.

افزونه دیجیتس از انجام چنین تراکنش هایی جلوگیری می کند و اگر چنین خریدهایی در وبسایت شما انجام گیرد، درگاه وحساب بانکی شما بسته می شود. افزونه دیجیتس مانع از عضویت اسپم می شود.ایمیل هایی که بدون سفارش و درخواست گیرنده ارسال می شود،پیامک های ناخواسته،تلفن هایی که برای تبلیغات زده می شود و هر راه ارتباطی که شما با آن مواجه می شوید تا به اجبار از محصول یا خبر و خدماتی مطلع شوید، اسپم است و افزونه دیجیتس از سوء استفاده از ابزارهای الکترونیکی در سایت شما جلوگیری می کند.

ویرایش فیلددر افزونه دیجیتس امکان ویرایش فیلدهای ورود و ثبت نام بدون نیاز به علم برنامه نویسی وجود دارد.

و شما به راحتی می توانید فیلد های خود را ویرایش، اضافه و حذف کنید و با استفاده از بیش از 20 نوع فیلد مختلف، فرم هایتان را با هر جزئیاتی که نیاز دارید با توجه به نقش های کاربری مختلف ، طراحی نمایید.

فیلدها می توانند شامل دکمه رادیویی، متن،اطلاعات،شماره،چک باکس و غیره باشد.

افزونه digits طور که گفته شد کاربران شما با کمک شماره موبایل خود عضو سایت می شوند و با رمز عبور یک بار مصرفی که به شماره موبایل کاربران ارسال می شود وارد حساب کاربری خود می شوند. در افزونه دیجیتس این رمز عبور یک بار مصرف، کوتاه است و نیاز نیست کاربر یک رمز طولانی را حفظ کند. با استفاده از این روش ورود با یک رمز کوتاه ،امنیت سایت بسیار افزایش می یابد.

سایت ها و سرویس های بزرگ و معتبری چون آپارات،اسنپ و دیجی کالا از افزونه دیجیتس برای خدمات به کاربران خود استفاده می کنند.

کاملا حرفه ای و هوشمند برای کاربران سایت شما می باشد.

افزونه دیجیتس از چه قالب هایی را پشتیبانی می کند؟افزونه دیجیتس ازتمام قالب های رایجی که وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی برمبنای آن ها ساخته می شود مانند وردپرس و ووکامرس، به طور کامل پشتیبانی می کند. وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است که بسیاری از سایت های خبری و فروشگاهی با این سیستم طراحی می شود و ووکامرس افزونه ای کاملا حرفه ای و کد باز برای ساخت فروشگاه های اینترنتی بر بستر وردپرس است.

دغدغه اصلی بسیاری از مدیران فروشگاهی که وبسایت آن ها بر پایه سیستم ووکامرس می باشد، مرحله ورود و عضویت کاربر است و به دلیل این که در سیستم ووکامرس قابلیت ثبت نام با موبایل وجود ندارند کاربران در موردتایید شدن ایمیل خود و یا فراموش کردن رمز عبور با مشکل مواجه می شوند.افزونه دیجیتس با توجه به این موضوع که امروزه همه افراد گوشی هوشمند دارند،امکان ثبت نام با یک شماره موبایل و رمز عبور یک بار مصرف را فراهم کرده است تا به این طریق ثبت نام سایت ها بالا برود و سایت ها به رشد بالای 50 درصدی کاربر برسند.

افزونه دیجیتساگر کاربری رمز خود را فراموش کند و در قسمت فراموشی رمز شماره موبایل خود را وارد سازد، رمز برایش پیامک خواهد شد.

در افزونه دیجیتس همه حساب های کاربران به عنوان کاربران وردپرس ایجاد می شود و داده های آن ها در پایگاه داده شما ذخیره می شود. افزونه دیجیتس کاملا با کاربران قدیمی خود سازگار است.کاربران می توانند درقسمت ویرایش اطلاعات کاربری شماره موبایل خود را وارد کند و با استفاده از این افزوده وارد سایت شود.

یکپارچه سازی داده های افزونه قدرتمند دیجیتس با داده های دیگر راحت و ساده است.

همان طور که گفته شد در افزونه دیجیتس می توانید متن پیام ها را سفارشی و فرم ها را طراحی کنید. اگر می خواهید برای ثبت نام و ورود به سایت خود، گزینه های بهتری به کاربران خود بدهید، مجموعه اس ام اس فا،افزونه دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار کاربران شما قرار می دهد و می توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما پشتیبانی سریع و حرفه ای خواهید داشت.

امنترین روش احراز هویت کاربران در سراسر جهان!با گسترش کسب و کارهای آنلاین و سریعتر شدن دسترسی مردم به اینترنت، افراد سودجو و کلاهبرداری اینترنتی نیز بیشتر از گذشته شده است. در برخی از کلاهبرداریها، از فروشگاههای اینترنتی با کارت بانکی اشخاص دیگری خرید صورت گرفته است، بدون آنکه صاحب کارت از این موضوع اطلاع داشته باشد.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: